| cosm1n_1835 a întrebat:

Salut as vrea si eu sa stiu unde pot gasi un magazin de haine RAP sau hip hop in Braila. Unde pot gasi sepci, tricouri, blugi etc...

5 răspunsuri:
| C8PILUcool a răspuns:

La supermarket...big grin

| cosm1n_1835 explică (pentru C8PILUcool):

Care supermarket ca sunt o gramada si nu cred ca se gaseste

| Brailainfo a răspuns:

Incearca si http://www.brailainfo.ro/shop, au fel si fel de chestii

| cosm1n_1835 explică:

Nu cred ca se gaseste acolo

| Oprea_Silviu_1993 a răspuns:

Frate nu sunt din Braila dar daca iti place o trupa de rap sau un cantaret poti sa iti un tricou cu ei... gasesti in magazine cuboscute blugi largi pantaloni de training largi si de asemnenea cu turul lasat
Sepci poti sa iti iei cu un oras sau un cartier scris pe ele
Poti sa iti iei tricouri largi sau tricouri de baseball care sunt specifice stilului stradal hip hop si se gasesc in magazine ca h m zara etc
Sper ca te.am ajutat co#ie