| Rontzi7 a întrebat:

Salut, ati cumparat de pe converse.com? Daca da, cat ati platit transport sau ce alte taxe ati platit pe langa pretul in sine al papucilor?

2 răspunsuri:
| Babygirl2001 a răspuns:

Sincer, nu am cumparat. Dar cred ca in jur de 50 lei transport. Daca eu pe o caciula de pe exclusives am dat 50 lei transport, s-ar putea sa fie si mai mult, depinde unde stai! happy

| Rontzi7 explică (pentru Babygirl2001):

Pe site-ul lor scrie ca transportul e 6$, dar nu stiu daca mai sunt alte taxe sau ceva...