| silence_9582 a întrebat:

Aveti vreo idee despre calitatea produselor si livrarea acestora dupa www.bestial.ro... As dori sa'mi comand cateva tricouri si nu sunt sigura daca este un site de incredere, distanta dintre mine si magazin fiind de vreo 500 de km.

7 răspunsuri:
| ank a răspuns:

Din cate stiu sunt super ok produsele.la tricouri ma refer si eu acum
nu am comandat eu. dar au facut o prietenele mele si au fost multumitehappy

| gabriella_1970 a răspuns:

Bună! Şi eu am comandat de pe site şi cunosc foarte multe persoane din oraşul meu care o fac şi este de încredere.Calitatea produselor nu este excelentă, dar la preţul destul de mic pe care îl au (după cum probabil ai observat şi tu) nu te poţi aştepta la mai mult. Oricum, eu am câteva tricouri de aproximativ un an şi pot spune că sunt in stare foarte bună încă, deci sunt mai mult decât mulţumită. O singură dată mi s-a întâmplat să primesc tricoul greşit, dar am sunat la firmă şi au fost foarte respectuoşi şi mi-au explicat cum să returnez tricoul, urmând să il primesc pe cel corect.Deci nu îţi face probleme şi comandă cu încredere! Succes!

| MihaiXtensiiPunctRo a răspuns:

Mie imi pare magazin de incredere. ca si produse nu stiu cat sunt de bune. eu i-as contacta pentru a intreba de retur daca nu-mi plac produsele. in mod normal ar trebui sa poti sa returna produsele daca nu esti multumita de ele

| Tzutzea a răspuns:

Iti recomand http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=17768, garantez pentru el. Facut comanda, primit, multumit :D

| Flaw a răspuns:

Eu am comandat mai multe produse de acolo.
Au venit foarte repede prin posta (Posta Romana), 2-3 zile parca, si calitatea a fost ok.
Eu am fost multumit de ei

| alecu a răspuns:

Incearca pe www.tricoaie.com daca vrei tricouri personalizate.
baietii au calitate SUA :D

| Lyle a răspuns:

Eu am comandat de pe Bestial si sunt multumita happy iar comanda mi. a ajuns cam in 2-3 zile. Oricum dupa parerea mea este un site de incredere >:d