| adelina29 a întrebat:

Bună, TPU! Doresc să achiziționez un portofel de pe Fashiondays pentru prima oară și mi-aș dori să aud câteva păreri despre site, cum ar fi calitatea sau autenticitatea produselor, livrarea, etc.
Dau fundiță!

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| DanielPH a răspuns:

Produsele de pe Fashiondays sunt autentice, calitatea lor difera in functie de pret. Daca tu vrei sa iei ceva de piele si in descriere se specifica ca-i piele naturala, asa este. Daca banuiesti ca un produs este prea ieftin ca sa fie original, nu-i asa. Este original, dar nu va tine ca un alt produs care costa inzecit, dar meterialele sunt aproximativ identice.
Mi-am luat o pereche de adidasi la 60 de lei, redusi de la 400 si crede-ma ca m-au tinut doi ani. Mi-am mai luat o pereche de la 350 redusi de la 500 si m-au tinut la fel, bine, purtandu-i des.
Ia cu incredere, daca produsele nu sunt pe masura asteptarilor, le poti returna gratuit, pe mine nu m-au dezamagit baietii la capitolele calitate si autenticitate, doar la preturi ma cam deranjeaza; de Black Friday am observat ca umfla preturile si aplica reduceri incat preturile sa fie mai mari ca pana-n reducere, dar asta se practica peste tot mai nou.
Succes!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Foarte ok totul, n-am nimic de reproșat. Am făcut chiar și retur, absolut nicio problemă, serioși, totu la timp

suntserios
| suntserios a răspuns:

Calitate buna, livrarea cea mai buna. Ai livrare in aceeasi zi pentru B si livrare in easybox de la eMAG.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Produse brand la suprapret. 200 RON o sapca Levi's? Pe bune? Nu stiu ce portofel vrei tu, dar sunt niste producatori romani de portofele din piele extraordinari in momentul asta, iar pentru altele... le gasesti pe SportsDirect de exemplu la juma' de pret sau chiar mai ieftine. Vorbesc din experienta, nu ce am auzit de la altii. Am primit comenzi de la SportsDirect in 3-4 zile lucratoare. Si vin din UK, sa nu uitam.

| Alexuţ02 a răspuns:

Nu-mi place, la blugi am comandat S, scria S dar erau L, sau M spre L, ei știu mai bine ce mi-au livrat, asta să-ți faci o idee, din mall mi-am luat blugi M și veneau perfect.

Mi-am comandat ceva de încălțat Adidas, da ok, am comandat 42 pentru că la Nike știu că am 42 și mi vine chiar puțin de tot strânși la vârf, păi ăia Adidas păreau 50.

Nu știu, eu nu am mai comandat de la ei asta după ce am stat 2 săptămâni să mi primesc banii înapoi pe acele porcării.

La portofele nu știu, nu am avut experiențe dar mai bine du-te într-un mall