| anonim_4396 a întrebat:

Cand vreti sa va cumparati un articol de vestimentatie, va uitati la brand, sau alegeti ceva care costa ieftin?
Funda!

Răspuns Câştigător
| Ariyana a răspuns:

Cand imi cumpar un articol vestimentar ma uit in primul rand la calitate, nu la brand. Dupa incerc articolul si ma uit sa vad daca imi sta bine.In general calitatea are o stransa legatura cu pretul.

7 răspunsuri:
| motherfuckerstyle a răspuns:

Cumpar doar ce imi sta bine, indiferent daca este mai scump sau mai ieftin:d

| FlorinaOnt a răspuns:

Cand imi cumpar ceva nu ma uit nici la pret si nici la firma...cumpar doar ce imi place

| Ancky a răspuns:

Daca cauti ceva de firma si ieftin, recomand urmatorul magazin cu haine Bershka. Se numeste Miau Miau. Preturile sunt foarte bune de la 10 lei pana la 90 lei. Aveti linkul mai jos.http://www.facebook.com/MiauMiauSale

| LaMisto a răspuns:

Apropo de asta.Mi-am cumparat o bluza dintr-un magazin care vb aia:E magazin bunlaughing. Peste cateva zile o vad intr-un alt magazin in vitrina.Si ce credeti :Made in China 15 euro.

| AIRIUS a răspuns (pentru LaMisto):

Buna!
hai ca asta e tare de tot!

| nikonikoleta a răspuns:

Buna in primul rand trebuie sa imi placa, nu ma intereseaza brand-ul sau pretul.parerea mea este ca atunci cand iti cumperi ceva trebuie sa-ti placa si sa-ti vina bine.o zi buna si spor la cumparaturi.

| mariutza32 a răspuns:

In primul rand trebuie sa-ty placa nu sa tyl iei si s anuti placa doar sa te lauzi ca a fost scump