| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Care e faza cu aplicația AliExpress? Tot îmi apare reclama și am instalat-o in sfârșit. Am văzut că se găsesc produse de skincare cum ar fi La Roche Posay etc. Aplicația este chinezească cu fake-uri sau ce?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

AliExpress este o firma comerciala chinezeasca, deci normal sa faca si aplicatie pentru clienti.

| dullcat a răspuns:

Buna.Ar fi fost mai intelept sa te interesezi de cat de nasol e siteul, nu sa iti instalezi aplicatia pentru a afla.Vei avea ceva de munca pentru a scapa acum de reclame, chiar daca o dezinstalezi.Si da, majoritatea produselor sunt chinezarii.In locul tau m-as feri ca de naiba de orice produs cosmetic care vine de acolo.

De vazut : https://youtu.be/G-VsdEy9IF8

| newaccountbye a răspuns:

Nu îți recomand Ali Express, este o firma chinezeasca, desigur. Dacă comanzi, plata se face cu card in euro/dolari/lire și îți vor veni coletele intr o perioada exagerat de îndelungată