| Mynameiz a întrebat:

A cumparat cineva produse de pe aplicatia asta mobila AliExpress?

Răspuns Câştigător
| marcflo a răspuns:

Da! Am cumparat eu, si am deja peste 50 de comenzi facute si marea majoritate sosite. Produsele sunt mult mai bune calitativ de cat ma asteptam si mai tot timpul cumpar folosind aplicatia fiindca sunt mai ieftine asa. Oricum inainte sa cumperi citeste asta: http://doy.ro/7-sfaturi-pentru-aliexpress/ ca o sa te ajute mult;)

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumparati numai din magazine on line.magazinele au o adresa reala, stii unde sa reclami. Aplicatiile sunt o porcarie, fara adresa nu ai unde sa reclami.

| Cedry2k8 a răspuns:

AliExpress e printre cele mai sigure shop-uri online. Este gen amazon sau eBay. Cumpara fara griji, dar o sa te coste transportul destul de mult.

| Mynameiz explică (pentru Cedry2k8):

Am fazut ca o bormasina este cam 50 euro, cu transport cat ar fi?

| marcflo a răspuns (pentru Mynameiz):

Scrie la fiecare produs daca are transport gratuit sau nu. Dar majoritatea au transport gratuit.

| Cedry2k8 a răspuns (pentru marcflo):

Transport gratuit din china pana la usa la tine?

| marcflo a răspuns (pentru Cedry2k8):

Da din china pana la posta....si primesti aviz si mergi sa ridici coletul happy... fara nici un alt cost