| aeaeus a întrebat:

Caut de ceva timp tricouri cu trupe rock originale. Mi-am luat un tricou cu kiss de pe bestial.ro dar nu este original si este imprimat. As vrea tricou original deoarece imi e frica ca se va duce imprimeul de pe tricou acela luat din bestial.ro... Cele originale nu sunt imprimate si nu ai probleme cu ele. Eu caut tricouri cu: Guns n' Roses, Kiss, Metallica, Nirvana, Bon Jovi. 1.Deci spuneti-mi si mie unde gasesc tricouri originale.

2.Mai spunetimti, cei care v-ati cumparat, daca se duce imprimeul de pe tricoul din bestial.ro.

3.Si cat ar costa transportul daca iau tricourile de pe site-ul original (ex: http://kiss.fanfire.com/....../wa/artist

Raspundeti-mi si mie la cele 3 intrebari va rog!

Va multumesc! PS:Funda daca raspundeti macar la 1 din cele 3 intrebari iar restul vot!

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate ( sau alte motive ), deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Pentru alte detalii despre "regulile" de pe acest site CITEŞTE Regulamentul şi "Întrebări Frecvente" la linkul :
http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Toate cele bune.

| aeaeus explică:

SI ce ai vrea sa fac ca am pus intrebarea acum o luna, nu mi-a raspuns nimeni si am sters-o... apoi am pus-o la alta catogorie! Daca ai o solutie mai buna te ascult si nu mai fac daca nu ai o solutie mai buna lasa-ma in pace. Ca stii doar sa observi ca am pus-o la alta categorie da sa imi dai o solutie nu... Scuze ca te-am deranjat.