| denisTiky a întrebat:

Salut, ce arma airsoft imi pot cumpara intr-un pret de cam 50€? As prefera un pisol daca bugetul nu imi ajunge pentru o pusca.

E ok daca am un fel de poligon acasa si nu o sa o folosesc in public sa ranesc oameni?

Acest pistol merge doar pe gaz CO2 sau merge si fara? https://youtu.be/qfYXB1Odnvo

1 răspuns:
| ottovintila a răspuns:

Poti alege un Glock, Colt 1911 sau o Beretta. Mie astea mi-au placut cum se simt la mana, design, folosinta. Bugetul e ok. Vezi ca unele sunt din plastic cu metal sau full metal. Alege metalul. Vezi si puterea de tragere, cu cat este mai mare devine mai scump. In casa e treaba ta ce faci, stai de vorba cu vanzatorul care sigur stie ce sa iti recomande si ca produs si ca modul de folosinta.