| cristiansonix a întrebat:

Ce parere aveti despre notino? Ma uit la un parfum pe care l-am cumparat dintr-un magazin insa e suspect de ieftin, prea ieftin sa fie original.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Notino este fostul Aoro (grup roman) care a fost cumparat de Notino (Cehia) in septembrie 2018. Este un grup (Notino) bine reprezentat pe piata Europeana in 22 tari. Cred ca este o firma buna. Am cumparat doar de doua ori de la ei. Am gasit si pareri contra:
https://www.fragrantica.ro/board/viewtopic.php?id=8365

| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil nu este parfum, ci apa de toaleta sau apa de parfum, de aceea este si atat de iefin.
Ce scrie pe el?