| PlayerulDeLoL a întrebat:

CE parere aveti despre mouse-ul RAZER Ouroboros, merita cumparat si daca gasiti un magazin in care sa fie mai ieftin de 650 lei imi puteti spune si mie?

Răspuns Câştigător
| IonuTzu2435 a răspuns:

Este foarte bun dar e cam scump... poti cumpara RAZER Mouse Gaming Razer Orochi 2013 - Rz01-00820100-R3g1 si costa 315 lei.Este mai avantajos.Si nu o sa gasesti RAZER Ouroboros mai ieftin de 650 lei. Sper ca ti-am fost de folos.

1 răspuns:
| ombladon112 a răspuns:

Salut!
http://bit.ly/1fLDRgp
Ai aici la oferta la 600 de lei numai ca e resigilat.

RESIGILAT: Ambalaj oiginal deschis, prezinta mici urme de utilizare. Produsul beneficiaza de garantie 24 luni.