| Cosmin38384 a întrebat:

Salut, ceva firmă de hanorace? Sau un site de unde să iau hanorace cât de cât drăguțe

Răspuns Câştigător
| Jackpot2 a răspuns:

About you Fashion days Bon Prix Lee Cooper C&A Tako Fashion Koton New Yorker Kenvelo USPA POLO
De aici îmi cumpăr haine eu. Fundiță?

8 răspunsuri:
| CleanHeart a răspuns:

De pe h&m

| Alverto a răspuns:

Joom
Dehaine.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acesta de la porc

https://www.porcporc.com/

| Kajun a răspuns:

Cropp
Footshop
Aboutyou
H&M
Bershka

| Adyy5 a răspuns (pentru Kajun):

Scumpe si de proasta calitate

| Kajun a răspuns (pentru Adyy5):

Majoritatea site-urilor din Romania au haine de proastă calitate care sunt aduse din afară. Pe Footshop sunt chiar ok, dacă vrei calitate plătești mai mult.

| Cosmin38384 explică:

Foarte amuzant ești tu asa mereu?

| lilmort a răspuns:

Iti recomand hanoracele Billie Eilish de la Bershka! sunt cam multe dar fac si de mancare!