| Joe003able a întrebat:

Cine si-a cumparat sau a vazut pe un site ca un catel Border Collie este ca pret sub 400lei! Va rog spuneti-mi sunt disperat! Funda Promittt!

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @Joe003able! Ai observat și tu că o parte din anunțuri nu conțin prețul, de aceea terebuie sunat la numerele afișate și întrebat. Te interesează probabil ca să fie cât mai aproape de zona în care locuiești.
Pe www.tocmai.ro ai să-ți faci o idee.
http://www.tocmai.ro/cauta? typ=1&cu=border+collie&ct=33&jd=all
O zi cu zâmbet să ai și mari succese!