| Gherghisan_Ionut_1999 a întrebat:

Salut, cine stie de unde pot cumpara un pistol cu bile de ceramica sau bile da sa fie foarte bun, pret intre 100-130 lei? dau funda pentru cel mai bun raspunswinking B|

2 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

La bugetul tau nu poate fi foarte bun, mai adauga inca de trei ori pe atat si discutam.

| Jumanna a răspuns:

Cel mai ieftin costa peste 200 lei..il poti gasi pe net ..sunt site-uri speciale cu arme..nu iti pot da pagina ca sunt de pe telefon dar incearca pe viparm sau ceva de genul si ti-l aduce prin curier rapid.