| cosmyn65 a întrebat:

cum sau cu ce trebuie sa ma imbrac ca sa ma placa fetele?

Răspuns Câştigător
| SexyGirl4You a răspuns:

Pai nu stiu.thinking in orice caz nu pune toate firmele de nike, puma, adidas pe u ca nu are rost.tonguedaca ai doar un tricou sau ceva pe cap cu aceste firme e oke... oricum frizura mereu sa tio faci:O sa mirosti bene day dreamingdar nu prea mult parfom big grin. BafTa:X

PwP:*:*:*

4 răspunsuri:
| Halloween a răspuns:

Sal cosmine...in primul rand fa-ti stilul tau, dupaceea i-a in considerare ca hainele sa fie la moda si sa nu atraga prea mult atentia(sa nu fie sclipitoare sau de genu)...si inca un sfat ar fi:fetelor le pac baietii inbracati cat mai feminin (sa aiba pantalonii mai mulati sau sa fi mai colorat in vestimentatie)

| Derye a răspuns:

Pai, cat mai modern. Uite'te prin revistele cu adolescenti (exista si online D: ) si te informezi de acolo. Ti'as putea spune eu, doar ca mi'ar lua foarte mult timp, si ar fi un post extrem de lung, si nu cred ca il vei citii. Ia o revista si ai sute de modele.
D:

HINT: Diferit de cum se imbraca manelistii si ceilalti ratati din scoala ta.

| Lorena_2784 a răspuns:

Buna...Sunt fata si cred ca ti-ar trebui un sfat. Unele fete nu le pasa cum sunt imbracati baietii, dar altora da.Eu iti spun sa nu te stresezi cu hainele pentru ca nu e nevoie. Dar daca tu crezi ca nu te plac fetele din cauza hainelor...imbracate cu un tricou frumos, niste blug isi in picioare niste tenesi pana la glezna.

SUCCESwinking

| ciocolata_expirata a răspuns:

Cu nimic.laughing