| daria_2531 a întrebat:

Cum trebuie sa ma imbrac ca sa ma placa un baiat care se da cu placa?

Răspuns Câştigător
| Stefania_7107 a răspuns:

Nu trebuie sa te imbraci mai special pentru ca el sa te placa. Fii tu insuti si poate se alege ceva big grin

8 răspunsuri:
| Ramona1 a răspuns:

Unde se da cu placa? Poate foloseste placa la indreptarea parului, asta este cu totul altceva.

| Valenttina a răspuns:

Un baiat nu trebuie impresionat prin haine.Doar fii draguta cu el, si imediat va observa acest lucru.Intra in vorba cu el, povestiti, radeti.Un baiat te place pana la urma nu pentru haine.Si sa zicem asa ca voi 2 ajungeti sa stati impreuna.Asta inseamna ca mereu trebuie sa ai haine frumoase pe tine, altfel te paraseste nu? nu trebuie sa tii cont de haine. kissai incredere in tine.

| VogueAdicction a răspuns:

Sa te dai si tu mare cu placa pe langa el.
Dar ai grija sa nu cazi laughing L-ar dezamagi, si s-ar duce la alta happy

| PetreConstanta a răspuns:

Tu vino cu bicicleta

| Rebe97 a răspuns:

Poi dupa mine nu hainele fac omul... Daca vrei sa te placa cu adevarat ar trebui sa te placa asa cum esti tu insati indiferent de haine

| yoelidutza a răspuns:

Daca trebuie sa te imbraci intr-un anumit fel ca sa te placa nu merita efortul, trebuie sa te placa pentru cum esti tu nu pentru felul in care te imbraci...acum tu faci cum vrei

| daria_2531 explică:

Da care estilul unei fete care se da cu placa?

| ax_2660 a răspuns:

Nu te imbraci, asa EL o sa te placa si sigur nu se mai da cu placa!