| skull12 a întrebat:

Cum trebuie sa se numeasca televizorul cu net pe el, adica sa stau pe Youtube si sa pot sa ma conectez cu unitatea de la pc la televizor (cum ar veni sa ma joc sa fie monitorul* televizorul*) dar vreau sa aflu cum se numeste cel cu net pe el, pe Youtube. Mersi.

Răspuns Câştigător
| CdeMetal a răspuns:

Televizor Smart

2 răspunsuri:
| Lucian4 a răspuns:

Cumperi monitor tv (Samsung). daca vrei sa vezi Youtube pe tv trebuie sa cumperi Chromecast (doar daca tv are mufa) ori sa cumperi Android tv

Bula
| Bula a răspuns:

Oricare televizor din comertul de astazi se poate conecta si ca monitor la PC.
Unele televizoare "smart" au si posibilitatea de a naviga direct pe internet, inclusiv pe Youtube (acestia sunt mai scumpe).