| Vladoiu_Edy_1997 a întrebat:

Salut,daca am cumparat un produs adica l.am comandat scria ca nu mai este pe stoc dar apoi prin email am primit comanda, pot returna produsul?

Răspuns Câştigător
| theo5 a răspuns:

Trebuie sa ii contactezi pe cei de la care ai cumparat pentru o retragere.

2 răspunsuri:
| Muresan_Marius_Ioan_1975 a răspuns:

Daca e liceenta primita online, probabil ca nu, dar magazinele online au de obicei serviciu pentru retur.Ia legatura cu ei si vezi.

| Vladoiu_Edy_1997 explică (pentru Muresan_Marius_Ioan_1975):

Multumesc pentru raspuns!