| alexcs123 a întrebat:

Am comandat ieri un telefon de la eMAG care nu era pe stoc si scria ca e la comanda.Am primit un email in care au zis ca imi vor spune mai multe joi.deci o sa vina telefonul joi?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred, au spus ca o sa-ti dea mai multe informatii si cred ca este vorba de faptul daca l-au comnadat, cand il primesc in magazin, cand pot sa ti-l trimita, etc.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Joi o sa iti spuna daca furnizorul il mai are diponibil sau nu. Faptul ca e la comanda inseamna ca ei nu il detin si trebuie sa il caute pe la furnizorii lor

| LTAA a răspuns:

A oferi detalii ≠ a inmana telefonul (daca stii bine romana).
Pana joi, un reprezentant eMag incearca sa contacteze producatorul, sa intrebe ce si cum. Iar dupa ce informatii primesc, joi iti spun bla, bla.

| alexcs123 explică:

Si se poate sa nu il mai primeasca?