| BezeaToxica a întrebat:

Daca cumpar de pe Olx un produs cu Livrare cu Verificare cat o sa ma coste in plus? Daca la un produs scrie Promovat ce inseamna?

Vreau sa-mi cumpar scaun pentru birou(http://olx.ro/oferta/scaun-birou-ID3ixwl.html#c5f23be4a4 ; promoted ) si nu vreau sa-mi iau teapa.

Stiti stie-uri online cu scaune biroun pana in 100 lei? Eu am gasit numai de la 160 lei in sus, si eu detin decat 100 lei :(

1 răspuns:
| Robert_Niculae_1982 a răspuns:

Pqi des iti iei teapa pe olx si okazii deci cauta pe alt site ca si eu am cautat ca tine si mi-o dat un sezlong stricat