| BezeaToxica a întrebat:

Daca cumpar de pe Olx un produs cu Livrare cu Verificare cat o sa ma coste in plus? Daca la un produs scrie Promovat ce inseamna?
Vreau sa-mi cumpar scaun pentru birou(http://olx.ro/oferta/scaun-birou-ID3ixwl.html#c5f23be4a4 ; promoted ) si nu vreau sa-mi iau teapa.
Stiti stie-uri online cu scaune biroun pana in 100 lei? Eu am gasit numai de la 160 lei in sus, si eu detin decat 100 lei :(

Răspuns Câştigător
| nonamenohate a răspuns:

Livrare cu verificare-atunci cand coletul tau ajunge, te lasa sa il verifici coletul daca este in regula, daca iti convine etc.Livrarea cu verificare nu costa. happy Doar transportul costa.