| sopranaCadaverica a întrebat:

Daca doresc sa imi fac un magazin pe Etsy cu obiecte lucrate manual, cum as putea livra comenzile peste tot in Europa/Marea Britanie/America?

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Prin Posta Romana si de fiecare data sa nu uiti sa asiguri coletul trimis in caz ca se pierde iti poti recupera valoarea produsului. Se mai intampla ca la drum lung ca pachetul sa se piarda. Iar America ai putea asigura printr-o firma de curier sa fii sigura ca ajunge la destinatie.

| Bogdan549 a răspuns:

Ai putea folosi posta si eventual sa vorbesti cu cei de la posta sa nu platesti tu taxele ci cumparatorul eventual