| Sp1r1T a întrebat:

Salut! Dacă știți niște site-uri de pe deepweeb, de preferat pentru shop, unde pot face comenzi.
Sau grupuri de telegram știe cineva unde au încercat să facă comenzi cineva și chiar a funcționat?

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Eu zic sa stai potolit
este periculos sa comanzi de la unii care nu doar ca sunt anonimi dar sunt si greu sau imposibil de depistat pentru ca stau in spatele unor VPN-uri si folosesc si 'tor'! ei vor da teapa in 99, 99% dintre cazuri! apoi intervine ceva si mai importanta si anume bratul legii, fiind chestii ilegale de cumparat... daca intuiesc bine ce anume vrei sa cumperi

stiu ca este o diferenta intre Deep Web si Dark Web, insa am zis ca sa fii atent!

| Violleta2022 a răspuns:

Pe telegra doar scam si teapa, nu cumparaturi legale.
Vezi unde-ti arunci banii, sa nu plangi dupa ei.

| johnnny123 a răspuns:

Dar ce vrei să cumperi de nu găsești decât pe deep web?

Răspuns utilizator avertizat
| MrTech1HD a răspuns:

Depinde ce vrei sa comanzi, ai grija sa nu îți livreze comanda cei de la Poliție

| alinamocan39 a răspuns:

Din ce cunosc poți să te trezești cu poliția la ușă când accesezi astfel de site-uri. Alegerea ta deja.