| Baby500 a întrebat:

Bună, îmi recomanda și mie cineva niște invitații pe telegram la grupuri pentru promovare onlyfans? Si dacă mai știți și alte motode de promovare in afara de Facebook și Instagram. Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| adelinaade000 a răspuns:

Poti sa folosesti si aplicatiile de dating, dar cel mai important e cum te promovezi acolo nu doar sa fii acolo. Eu am invatat singura, dar am facut colab cu mai multe fete care si-au luat niste cursuri de pe topof.ro;

Au platit pentru ele, dar acum am vazut ca le dau si GRATIS -> faza e ca au fost super multumite de ce-au invatat din ele si din ce am vazut functioneaza si e fix ce am invatat si eu dupa atatia ani de OnlyFans;

Ai linkul mai jos, poate te ajuta, spor:
https://topof.ro/curs

| Baby500 explică (pentru adelinaade000):

Cursurile de pe acest site topof.ro sunt bune sau e doar o vrajeala? As vrea sa cumpăr și eu dar nu as vrea sa dau banii degeaba.

| adelinaade000 a răspuns (pentru Baby500):

Au si un curs gratuit, deci nu ai ce bani sa pierzi laughing)). Fetele care mi-au spus mie au platit pentru el si tot au fost multumite.

L-am vazut si eu, sunt informatii din realitate, e bine explicat. M-au convins si pe mine sa-l iau pe ala pentru promovare si niste like-uri, cu bani, m-au ajutat mult de tot.

Luam putine views pe Tiktok, eram in pana de idei, nu mai stiam ce sa postez. Si-ti zic ei in cursu' ala ce sa filmezi, cum sa faci, iti dau idei, etc... mi-au venit multi abonati din Tiktok dupa ce-am luat.

Mi-au venit mai multi abonati dupa ce am luat cursul lor de promovare decat dupa ce am platit ca sa apar pe profilul altor fete si pretul e fix acelasi laughing)). Tot 40-50$ iti iau si ele ca sa te promoveze pe Onlyfansul lor si nu prea iti vin abonati noi dupa.

Plus ca unele mai iti mai si sterg postarea platita dupa cateva minute, sa poata ca sa posta si alte fete sa ia mai multi bani laughing). Sau dau imediat dupa mass-ul cu tine un mass cu alte fete sau clipul lor de vanzare si l-ai pierdut pe abonatul ala. Mai bine ii cumpara clipul ei decat sa-ti plateasca tie abonamentul si ai pierdut banii, dar faci cum crezi.

Eu doar iti spun ce-am trait eu. Si Pisica povestea ca si-a luat o teapa de genul cu promovarea pe profilul de Onlyfans al altor fete. Deci, nu sunt singura si cu siguranta mai sunt si altele, dar nu prea ies sa vorbeasca ca e tabu si mai au nevoie sa faca colab cu ele, stii ce zic laughing)?

Daca tu crezi ca poti invata singura, invata singura, dar iti ia luni de zile pana te prinzi de faza si s-ar putea sa dispara Onlyfans pana atunci, nimeni nu stie. Daca nu incerci, n-o sa afli niciodata exact cum e. Spor acolo!

| Baby500 explică (pentru adelinaade000):

Am înțeles, între timp am luat cursul gratuit sa vad despre ce este vorba, încă nu am primit nimic, din ce am mai citit trebuie sa primesc ceva pe email dar mai aștept că poate dura ceva procesare. Mulțumesc oricum. Daca va da roade cursul cel gratuit cu siguranța le voi cumpăra și pe celelalte.

| adelinaade000 a răspuns (pentru Baby500):

Cel mai bine asa, bravo! E duminica si poate de aia, dar sigur gasesti un mail sa intrebi ce s-a intamplat. Mult succes, iti tin pumnii!

| Baby500 explică (pentru adelinaade000):

Mersi frumos!

9 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pe Reddit sunt pagini dedicate onlyfans. Telegram nu folosesc, dar sigur gasesti cu Google.

| Alexa200073 a răspuns (pentru Wr3nch):

Buna mă poți ajuta sa îmi spui mai exact cum trebuie sa caut pe Reddit sa i imi pot face promovare

| Alexa200073 a răspuns:

Buna sunt în aceiași situație că și tine...mi-am făcut de curând cont de of dar nu știu să mi-l promovez

| Baby500 explică (pentru Alexa200073):

Bună, da.mi mesaj sa vorbim în privat, poate reușim sa ne promovam amandoua.