| Carlamonicaanghele a întrebat:

dati-mi niste metode mai eficiente sa strang bani. imi doresc foarte mult o anumita pereche de pantaloni dar mamei nu ii plac asa ca am decs sa strang singura banii dar nu stiu cum deoarece cam rar primesc bani de buzunar

Răspuns Câştigător
| Malo a răspuns:

Buna D3uTzA happy pai eu cand eram in situatia ta mergeam la cumparaturihee hee cand auzeam ca trebuie cumparat ceva in casa ma ofeream singur sa cobor sa cumpar. te`ai mira cati bani se strang din restul de la cumparaturihee hee multa bafta si sper ca te`o ajutat raspunsul meu

3 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Te apuci de cersit prin vecini.

| zuzukaeu a răspuns:

Poti sa te interesezi in weekend sa distribui materiale publicitare sau sa fii promoter in supermaeket uite aici un link sper ca te-am ajutat, daca nu mai mergi pe la rude :)baftahttp://www.top-promoteri.ro/

| doolce_5899 a răspuns:

Poti face treaba in ksa. De ex.: sa speli vasele, sa duci gunoiul, sa faci curat, sa calci... eu asa fac uneori rost de bani