| SmokeDeejay a întrebat:

De curand am gasit un inel si sunt curios daca stiti cumva cum se numesc pietrele pe care le are si daca e aur sau argint. Ma gandeam sa il dau la amanet dar sa am idee cam ce ar fi big grin.
Astea-s niste poze. https://imgur.com/a/Tcp7ywm

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Mergi la o bijuterie si-ti vor da toate detaliile.

| anonimg a răspuns:

Bine era să nu pui poza și să anunți pierderea lui. Păgubitul trebuia să descrie inelul.

| SmokeDeejay explică (pentru anonimg):

Am anuntat si pierderea, eu fiind in Austria dar de 1 luna nici un semn. O sa il mai tin o perioada apoi il voi da cuiva smug.
Eu eram doar curios din ce e facut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este facut din scoarță dă diamant Turboski, diamant care se gaseste doar intr-o pestera dân G
uinea ecuatoriala inca nedescoperita, este foarte bhun dăamantuh.