| ALEXANDRA_7471 a întrebat:

happy
Vreau si eu un site unde sa pot da omanda de un inel personalizat (de preferat argint). Am fost la mine in oras la un magazin de ijuterii, dar aici nu se fac, si nici la amanetstraight face
M-am uitat pe net, dar am gasit doar "inele personalizate pentru porumbei" straight face
laughing
multumesc:*:*

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Ce înţelegi tu prin inel personalizat. La ce te referi? Cum vrei să-l personalizezi? Baftă!

| ascovit a răspuns:

Http://hi5.com/friend/p116685185--Bijuterii+si+accesorii+_++--html

cauta la albume si gasesti o categorie inele.

sau chair poti sa o contactezi prin commentr-uri si sa o rogi sa-ti faca un inel de care iti doresti tu. SUCCES!