| Bere_Vlad_1989 a întrebat:

din seria duel masters are cineva vreun bolmeteus sau baloom de vanzare

2 răspunsuri:
| oldschool207 a răspuns:

Scuze pentru off-topic, dar ce faci cu ele?

| Bere_Vlad_1989 explică (pentru oldschool207):

Frate am 19 ani si luni am bacul si din intamplare am dat peste o poza cu vechile carti si m-a apucat nostalgia amintindu-mi de copilarie, visul meu de la varsta frageda de 10 ani a fost sa il am pe bmeteus si pe ballom si niciodata nu am apucat. Vreau sa ii am...banii vin si pleaca amintirile si visele raman, adica maine pot sa mor din multe motive si nu mi-am implinit "pofta" asta...chiar ii vreau dar nu am si nici nu o sa dau 61 de dolari sa ii iau de pe ebay. Bineinteles ca am cautat si pe olx dar sunt mult prea stersi. Creau sa ii pun in rama in camera mea