| theodorsteffan a întrebat:

E ok sa imi cumpar o pereche de Air Force 1 mid de pe About you? Am mai comandat de 3 ori până acum şi n-am avut probleme, dar am auzit la un prieten că lui i-au venit într-o cutie random şi că erau fake. V-aţi cumpărat până acum air force-uri de pe about you?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"am auzit la un prieten că lui i-au venit într-o cutie random şi că erau fake"

uuuu, aia cu cutia "random" e de neiertat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am patit chestia cu cutia: nu-s fake, doar resigilate (chiar daca nu anunta in prealabil)

| PsyhoChild a răspuns:

Uite frate link de pe site-ul nike Romania. Au pretul chiar mai mic decat cel de pe about you
https://www.nike.com/ro/t/air-force-1-mid-06-shoe-jnT8bZLD/314195-004