| JesterRO a întrebat:

Salut fetelor.
Am o pereche de cizme Vintage de la Dkode din piele (exterior si captuseala), pe maro, marimea 37 EU, cumparate din Portugalia (scrie si pe interior), pe care vreau s-o vand. Cizmele au fost un cadou pentru mama, insa ea nu le poarta si vrea sa scape de ele. Sunt noi. Am si poze iar alte detalii, cine vrea sa ma contacteze pe privat. Pretul este negociabil si variaza intre 150 si 200 ron.

8 răspunsuri:
| Alex_7297 a răspuns:

Pentru astfel de "oferte" există okazii.ro, nu cred că pentru asta e TPU...

| Alex_7297 a răspuns:

Domnişoara, frecventezi Bamboo-ul? Cu exprezii gen "get a life" mă faci să cred cu tărie că da! Apropo, vând cizme din blană de şarpe, vrei?

| Alex_7297 a răspuns:

Asta crezi tu, dacă aşa eşti, nu generaliza! Hai, du-te şi fumează-ţi creierii, mai vorbim!

| Alex_7297 a răspuns:

Mai ia o duşcă...
Încarcă, trage, impuşcă...-te!

| JesterRO explică:

Am scris si pe okazii, iar intrebarea e pusa in categoria de shopping. Nu vad care-i treaba ta. Te plictisesti? Get a life.

| JesterRO explică:

Vad ca esti tare-n gura intre 4 pereti.
Apropo, am copiat un papagal la faza cu get a life.

| JesterRO explică:

Mai degraba iti dai tu foc de tot, ca fumat esti, rau. Eu.nu fumez.
Si poate scapi si de penele alea de pe spate cu ocazia asta, sa nu te mai recunoasca lumea asa repede!
Si nu mai vorbim, vorbesc, ca tu esti pe post de papagal.
Imi pierd timpul cu astia care fac umbra la pamant degeaba.sau mai degraba risipa de energie, ca esti un papagal care sta intr-o colivie patrata cu pereti grosi, era sa uit.

| JesterRO explică:

Gata, nu mai scriu nimic, in felul asta nu mai ai nici tu ce comenta.