| Andraxandra12345 a întrebat:

Salut grup!
Am dat o comanda pe Shein și unul dintre pachete îmi apare că ajunge în maxim 7 zile...
Acum îmi apare ca l-am ridicat de 3 zile însă eu nu am fost sunată și nu am avut de unde să știu...
Aveți idee dacă v-a mai ajunge?
Și am mai dat încă o comanda care zice că ajunge în maxim 15 zile
Comanda este dată din 10...
Nu am primit nimic
Am mai comandat înainte și a ajuns în 7 zile și scria că maxim 11-15 zile...
Dau funda!
Pachetul care scrie ca la m primit v-a mai ajunge scrie că în maxim 7 zile
Acum îmi apare ca e ridicat nu ați ce să mai fac...

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Data viitoare dacă ai o problema cu Shein, exista doua grupuri pe Facebook Shein România, acolo îți poți pune aceste întrebări legate de Shein. Pe TPU nu vei găsi răspunsurile dorite.

| dullcat a răspuns:

Contacteaza siteul pentru a rezolva problema.