| so0unDy2002 a întrebat:

Imi poate da cineva un link de la niste hanorace sau maiouri pe care sa fie scrise niste injuraturi in engleza, dar sa livreze in Moldova

4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Crezi ca intelege cineva acolo la tine in sat? laughing)

| WhatABeautifulDay a răspuns:

In primul rand, Moldova sau Republica Moldova?
Tu vrei link-uri, daca o sa iti raspunda cineva, tot ce o sa faca este sa caute pe net, lucru ce il poti face si tu amice.

| so0unDy2002 explică (pentru WhatABeautifulDay):

Republica Moldova. Am cautat, dar nu gasesc man...

| Andreei555555 a răspuns:

Ia niste hanorace sau miouri fara imprimeuri pe ele iar apoi desenează cu vopsea da-ia sprey ce ai de gand pe ele, crede-ma arată misto. Vopsea da-ia gasesti la magazine din astea de constructii. (Practiker, Bricostore, etc)