| Malinuca a întrebat:

Idei originale de cadouri facute manual pentru iubit de Dragobete, stiti? Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Deseneaza-i un portret, un poster cuceva ce ii place, gen -masini/masina, sau numele lui scris din te miri ce forme/litere; oglinda pictata cu chestii dinalea de iubiti - inimioare.

O chestie interesanta decorativa din portocala - dupa ce o increstezi si ii dai forma dorita, o lasi sa se usuce cateva zile, si apoi va fi teapana.
Poti sa cumperi cativa trandafiri, sa ii lasi sa se usuce - ii tii cu coada in sus si floarea in jos - iar dupa ce sunt uscati, ii faci cu ceva spray auriu sau argintiu, si astfel, va avea chestii decorative. Altceva nu prea imi trece prin minte, decat -- un tort! Sigur il mananca! big grin

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Un lucru manual facut bine iubitului va fi de neuitat pentru el. Dar stii tu sa faci asa ceva, si chiar usor diversificat?

| Malinuca explică:

Mayar iti multumesc mult pentru idei sunt foarte frumoase happy