| Riana123inimă a întrebat:

Imi puteti da niste idei de cadouri pentru o fata? (noi, in clasa, ne dam cadouri intre noi si eu am nimerit o colega si nu stiu ce cadou sa ii fac). Scuze daca am gresit categoria!
P.S. sunt clasa a VI a

Răspuns Câştigător
| Poticorn a răspuns:

Ai putea sa ii iei niște cadouri mici de crăciun, de exemplu niște brăduți mici de plastic sau un ren mic din lemn. Poti sa ii pui de asemenea, dacă o placi, o scrisoare...sau niște bomboane.
Sper ca ti-am fost de ajutor

4 răspunsuri:
| Nikooll_Cristina_1974 a răspuns:

Depinde de gusturile fetei. Tu o cunosti cel mai bine, deci ar trebui sa ii iei ceva pe gustul ei.

| Auarl a răspuns:

Să cumperi un parfum cu un trandafir, depinde si de buget.

| Ingognito a răspuns:

Ai putea sa ii iei un ursulet mare ar fi fain sau ceva de imbracat poate o bluza ceva gen

| Carolina1972 a răspuns:

Un parfum, o ciocolata milka... nu stiu depinde de buget