| anutza_2917 a întrebat:

imi puteti da niste idei de haine care sa le port la vara multumes

Răspuns Câştigător
| summertime a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/images
Daca nu iti place nimic de aici,poti incerca sa porti un tricou si cu o pereche de blugi scurti/lungi(depinde cum iti plac). Peste tricou iti poti lua si o camasa, dar sa fie descheiata iar in picioare, adidasi.Sau o rochita draguta cu sandale/pantofi/botine. Daca e mai frig, poti sa iti iei peste rochita un bolero sau o jacheta eleganta.Iti poti accesoriza tinutele cu bratari, inele, lanturi/margele si iti poti lua si o geanta.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La vara ...hmm ai putea o pereche de pantaloni(scurti,blugi)cu un maieu cu un imprimeu dragut pe el,chiar si cu un bolero peste,cateva brateri subtiri, o pereche de cercei simpli,accesori, pe langa astea poti adauga o pereche de sandale sau un adidas, simpli si comozi chiar si balerini...nu poantelaughinglaughinglaughinglaughinglaughing)laughingsper ca ti-am fost de folos