| mtw123 a întrebat:

Salut.

Imi puteti da si mie un site de incaltaminte pentru barbati? Incaltaminte sport pentru sală mai mult preturi până la 50 lei

Funda

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pantofii de pana la 50 lei sunt de "unica folosinta", nu de sport (doar forma este "de sport")!
Pentru sport este nevoie de pantofi seriosi, rezistenti si comozi, care sa-ti tina bine piciorul.
Asemenea pantofi au pretul de 500 lei (100 euro) si peste, restul sunt bani aruncati degeaba.

| anonimg a răspuns:

Http://www.kalapod.ro/pantofi-sport-barbati/
Dar cel mai bine ii cumperi din oras ca sa poata fi probati.

| Hexiled a răspuns:

Pretrui pentru tine (ppt) au magazine peste tot, sunt ieftine