| Pop_Delia_1999 a întrebat:

happy Imi spune si mie cineva ce carti se dau impreuna cu revista Bravo sau Bravo Girl?

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Academia Vampirilor. Pret: 10 lei

| andrei1237 a răspuns:

Cercul Secret de L. Smith.

| anonima01 a răspuns:

Acum este promotie si sunt doua carti din Academia Vampirilor, nu stiu daca stii dar cartile sunt volumul I si are doua carti, asa sunt toate volumele. Amandoua le au, intr-o saptamana una are un volum cu cee doua carti. Pretul este 10 lei.
Sper ca te-am ajutat.

| DanielaFD a răspuns:

Revista Bravo Girl+ Carte " Academia Vampirilor" de Richelle Mead. (4 februarie 2014) Pret cu carte : 9, 99 lei; Pret fara carte:2, 49 lei.
Jurnalele vampirilor de L.J.Smith
Cercul secret de L.J.Smith
Micutele mincinoase de Sara Shepard
Fortele raului absolut de Kelley Armstrong
Vampirii sudului de Charlaine Harris
Academia vampirilor de Richelle Mead ( cartile pe 2013 -2014) happy

| Pop_Delia_1999 explică (pentru DanielaFD):

Ok, mersi fain, dar nu sti cand se termina seria cu Academia vampirilor? o sa dea in continuare carti pe volume sau mai dau si carti fara continuare (sper ca intelegi ce vreau sa zic )?

| DanielaFD a răspuns (pentru Pop_Delia_1999):

Nu stiu daca o sa dea in continuare carti pe volume, poate ca da sau poate va fi alta carte noua cine stiewinking