| Fabian112 a întrebat:

Întreb și eu ca sunt nou, am comandat un colet dun China și am primit numărul de tracking. Am căutat numărul respectiv și coletul meu sta pe statusul: "The Item has arrived in Country of destination" de mai bine de 3 săptămâni și de obicei ar fi trebuit sa ajungă la cei de la BSI in maxim o săptămâna. Știe cineva ce ar trebui sa fac? La cei de la posta romana nu pot găsi numărul...

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Deci este in vama romana, probabil se plimba de la un post la altul. Mergi la posta locala si intereseaza-te.