| TheMadKing a întrebat:

Salutare, telefonul Xiaomi Redmi Note 7 își merită banii?
Am vazut ca este un telefon ok de stat pe ytb, insta, Facebook.

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Da. Merită.

| Bogdan70001 a răspuns:

Amice cum sa intrebi daca un Xiaomi isi merita banii...

Orice Xiaomi isi merita banii si pentru asta sunt si cunoscuti (in strainatate ca noi avem in general cocalari care numai de Samsung si iphone au auzit) pentru ca au cel mai bun raport-pret calitate

Xiaomi Redmi Note 7 isi merita toti banii (apropo daca nu ma insel a fost al 2-lea cel mai bine vandut telefon Xiaomi)

| NikFlorian a răspuns:

Telefonul Xiaomi Redmi Note 7 e destul de fain și e performant, după părerea mea prețul e destul de ok, după cum am văzut prețul lui începe de la 893 de lei conform site-ului "compari.ro", dar poți să scapi mai ieftin zic eu după părerea mea, telefonul Allview X4 Soul Infinity N este mai fain și mai ieftin deoarece acesta e la reducere pe Flanco. Aceasta e părerea mea ce faci tu mai departe depinde de tine.

| TheMadKing explică:

Nici nu ma gandesc să cumpar ce a spus el?