| anonim_4396 a întrebat:

Salut lume! As vrea si eu un site de imbracaminte,incaltaminte,sepci si accesorii tineresti,pentru adolescenti,ceva funky,rasta,in stil jamaican,colorat,in trend. Ceva gen tricourile de la DozaDeHas,unice si funky, sau cum sunt cele de la diferite formatii de muzica, cum ar fi tricourile cu "BiniDiTat" in genul acesta. Ati inteles ideea. Nu ma intereseaza daca sunt de firma sau nu. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| adrian972 a răspuns:

Www.bestial.ro - Este cel mai bun site online :)

| 97Alex97 a răspuns (pentru adrian972):

Nu este chiar ceea ce caut insa se apropie cat de cat de ceea ce am mentionat mai sus happy. Multumesc!

3 răspunsuri:
| petreonline a răspuns:

Salut, iti recomand, probabil, unul dintre cele mai tari magazine de haine pentru tineri

http://goo.gl/xF3ek