| Sallatiny a întrebat:

Maine vine o prietena foarte buna in vizita pe la mine de la Gherla (eu fiind din Baia Mare) si as vrea sa ii iau ceva simbolic... ce as putea sa ii iau?

Răspuns Câştigător
| Daria a răspuns:

Poti sa ii cumperi o geanta, esarfa, un lantisor sau o bratara pe care a pus ea ochii, un buchet imens de trandafir, o poza cu voi doua, un ceas, un tablou, un set de creme/parfum/spumant de baie, vaza, bibelou, set manichiura/pedichiura, ornamente de camera, set de cescute/cafea, o carte care stii ca ii place, o bluza frumoasa, parfumul ei preferat sau rujul ei preferat, un ghiveci cu flori, un CD cu muzica preferata, o cutie mare de bomboane si o felicitare, portofel, o lampa sau veioza cu un design frumos, accesorii, set Aromaterapy, lumanarele parfumate, o pernuta cu o inimoara pe care sa scrie I love you, sa ii faci tu personal un tablou, o cana pe care sa scrie tot asa I love you, o carte cu retete si nu mai stiu.
Sper ca te va ajuta propunerea mea.Mult succes:*

7 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

O bratara a prieteniei(sunt acele bratari impletite din multe fire de ata), ii poti desena ceva(o amintire cu voi doua), asta depinde si de talent, ii poti lua un glob de cristal(sa scrie pe el numele orasului tau sau o piramida cu zodii, un medalion cu zodia ei, un bibelou, o icoana frumoasa, ii poti darui o un medalion de al tau, chiar si un trifoi cu patru foi(pus inainte la presat), o poezie compusa de tine despre voi doua, cartea ei preferata(care stii ca si-a dorit-o mult si nu o are), un stilou, un breloc cu numele ei, o poza cu voi doua sau cu tine... sper ca ti-am fost de ajutor.Succes!happy

| foxi a răspuns:

Tu o cunosti! Normal ar fi sa-i cumperi ceva legat de pasiunile ei!

| mon@29 a răspuns:

Ceva care sa reprezinte prietenia voastra si care o sai ramana pe viata... funda?

| Lavynyu a răspuns:

O bratarabig grin cred ca e frumos pentru un cadoubig grin

Funda?whistling

| CopilCopac a răspuns:

Trebuie sa te gandesti la ceva care sa o reprezinte pe ea sau care sa spuna ceva despre prietenia voastra.
sper ca te-am ajutat, mai multe nu as stii ce sa spun pentru ca nu va cunoschappy
xoxo

| CrissD a răspuns:

Buna! inrameaza o poza cu voi doua, dar rama sa fie simbolica/ amnuzanta ( de exemplu eu unei prietene i-am luat de ziua ei o rama castel de printese roz, i`a placut foarte mult a fost asa mai funny cadoul noi avand 18 anihee hee )
sper ca ti-am fost de folos.
toate cele bune:*

| AdriannaGummybear a răspuns:

Buna Mariaa! Pai, ma gandesc ca ar fi frumos sa ii iei un obiect de la un magazin de suveniruri, dar nu ceva care sa para antic. Ceva pe care sa scrie un obiectiv turistic din zona, sau ceva din acelasi magazin.