| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa faci atunci cand te plictisesti? Maine vine o prietena la mine si daca o sa ne plictisim as vrea sa stiu ce am putea face happy

Răspuns Câştigător
| Madesz a răspuns:

Faceti clatite impreuna.
Sau uitati-va la un serial, film etc.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Plictiseala asta nu e nimic altceva decat un cuvant "masca" a ceea ce se intampla cu adevarat. Fugiti de momentul prezent, de clipa in care realizezi ca esti si tot ce vine peste asta e un bonus. Cei care se "plictisesc" de fapt nu stiu sa se bucure ca sunt si implicit nu-si dau voie sa fie fericiti, pentru ca asta inseamna fericire cu adevarat!

| 1231242 a răspuns:

Va puteti masturba..glumesc,nu stiu va bateti cu pernele sau va uitati la un fil..sau invitati un baiat la voi..si nu ma refer la c eva deochiat

| Vlad5267 a răspuns:

Uitati-va pe YouTube la ce va place la amandoua decideti voi ce sau jucati carti sau jocuri de genul asta. Daca vreti puteti sa va degetica impreuna asta o sa va excite pe amndoua asa ca o sa va simtiti bine dar intrabo mai intai (asta doar daca aveti peste 13 ani) experimentati impreuna. Si sa stii ca vorbesc serios.