| Mămăligă59 a întrebat:

Salut martieni! A cumparat cineva de pe vintagetime.ro? Sunt de incredere? Sunt bune produsele si arata cum le prezinta ei?
http://www. vintagetime.ro/
Mi se pare un pic dubios ca preturile sunt asa scazute.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vintage, inseamna vechi. Si ca orice lucru vechi si uzat, e normal sa fie ieftin (excluzind arta, fireste). Numai ca, ceea ce am vazut eu acolo (acum am intrat de curiozitate) nu mi se pare vechi ci mai degraba chinezarii. Cam alea ar fi preturile, ba chiar sint mari pentru calitatea lor.