| puscasul a întrebat:

Salut.
Merge sa iau internet pe stick de la cosmote sau oragenge sau Vodafone fara abonament ca si o cartela reincarcabila?

Răspuns Câştigător
| alex2496i a răspuns:

Salut.
Da, merge insa nu se merita, nu stiu cum sa-ti explic..., fi atent
1- daca iei o cartela Vodafone (10 Euro) si cumperi 1 gb trafic de net (3g), 1 gb de trafic se duce in 4-5-6 ore de stat pe net ( fara downloaduri sau alte chesti)
2 - daca faci abonament (5euro) sa zicem ca-ty da 512mb 3g, dupa terminarea acestor mb din 3g, intra pe alta retea de net ( 2g presupun, habar-n-am) insa netu merge mai greu, dar merge nelimitat, si parerea mea este sa-ti faci abonament, ca nu are rost sa dai o gramada de bani pentru 2-3 zile de net si dupa... te joci soliter laughing
Sper ca te-am ajutat, funda?

1 răspuns:
| IsabelaIssa a răspuns:

Da, merge.