| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva abonament de la Vodafone pentru internet? Cu stick pentru laptop. Cum este? Are acoperire, merge bine? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| TrAcEEEEE a răspuns:

Am avut eu.sincer nu e cine stie ce. acoperire are dar viteza cam lasa de dorit. daca vrei ceva bun ia-ti un stick de la rds isi merita banii sa dai pe el sincer eu folosesc rds si modem si cablu si n-am treaba merge foarte bine

| anonim_4396 explică (pentru TrAcEEEEE):

Multumesc

2 răspunsuri:
| Bosutarionelconstantin a răspuns:

E naspa mai degraba ati faci abonament Orange se misca mai bine pa pa