| anonim_4396 a întrebat:

Salut. Mi-am comandat ceva de pe altex ieri si inca nu a fost scanat AWB-ul coletului si ma intrebam daca poate sa imi vina coletul fara sa fie scanat AWB-ul?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai tu treaba cu scanatul. Nu iti vine azi daca ai comandat ieri.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poate! Toata marfa este scanata dupa care este pregatita pentru livrare.
Daca ti-ai comandat ceva miercuri dupa pranz, inseamna ca abia JOI se va trece la pregatirea marfii si impachetarea ei, si probabil VINERI o va trimite cu curierul.

| RaduRobertRO a răspuns:

Nu poate, probabil au multe comenzi dar o sa vina marfa daca nu ai anulat comanda,