| teutzykapiki a întrebat:

Buna daca am comandat joi de pe internet la ora 3 de la altex cand ar trebuie sa imi vina? normal trebuia sa vina sambata coletul, voi ati facut comanda, cand v-a venit?

5 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Nu are cum sa vina sambata sau duminica

| baiatuucupizzza a răspuns:

Pai in jur de 24 de ore in toata tara daca l-ai dat joi si inca nu ti-a venit ai sansa sa iti vina luni.

| teutzykapiki explică:

Pai am sunat la ei sambata si a zis ca vine.

| dZZanK a răspuns:

Sambata si Duminica sunt zile nelucratoare.Probabil c-o sa vina de luni incolo.

| Pantelimon_Jovani_1995 a răspuns:

Si eu am dat comanda si cand mi-a venit mesaju scria factura proforma 10765456 ce inseamna