| Raul1472627 a întrebat:

Nu stiti in perioada asta Decathlon este deschis sau Hervis sports?

11 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Eu am in zona un Hervis si este inchis. Nu stiu daca asa e peste tot, dar banuiesc ca da. Oricum poti da comanda pe net la ce vrei sa iti iei si nici nu primesti amenda

| RamoM a răspuns:

Din cate scrie pe internet sunt deschise.

| Raul1472627 explică (pentru RamoM):

Da,dar poate netul arata programul normal fara pandemia asta! De aia am si pus intrebarea sa vad daca a fost cineva si e deschis sau nu ca na... poate nu e deschis,, eu ma duc pana acolo si domn politist imi da amenda ca asa sunt programate! Cu sau fara declaratie iei amendahappy

| suntserios a răspuns (pentru Raul1472627):

Stii tu pe cineva cu declaratie corecta care sa fi luat amenda?

| Raul1472627 explică (pentru suntserios):

Da! Multe persoane

| RamoM a răspuns (pentru Raul1472627):

Sau mai bine. Suna direct la ei laughing in zona in care vrei sa mergi. Toti au numere de telefon si cred ca nu le e greu sa.ti dea un raspuns concret.

| suntserios a răspuns (pentru Raul1472627):

Si ce scrie pe procesul verbal avand in vedere ca aveau declaratia corecta?

| Raul1472627 explică (pentru RamoM):

E ocupat!?happy

| Raul1472627 explică (pentru suntserios):

Ti se pare corect sa ia o batranica de 87 de ani o amenda ca s-a dus dupa paine cu declaratie care era completat corect dar a scris "indescifrabil" cum au zis asa zisi eroi care ne apara de virusul banilor ca sa nu avem prea multi!
Ti se pare corect! Eu nu stiu ce e pe comunitatea asta dar unii sunteti spalati bine pe creier de TV!

| suntserios a răspuns (pentru Raul1472627):

Si daca era indescifrabil cum puteau polițiștii sa vada ca era corecta si completa?

| RamoM a răspuns:

Probabil au fost amenzi de genul deoarece ei considera ca urgențe si/ sau produsele necesare acestei perioade sunt doar cele alimentare..anyway, ți-e groaza sa comanzi acasa acele produse de care ai nevoie?