| Condrache_Marian_1989 a întrebat:

Salut, o parere despre acest site de haine? https://www.bealife.ro/? spm=..order.header_1.1&spm_prev=..index.header_1.1 ca vreau sa-mi cumpar un costum si nu stiu daca sa comand sau nu

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Website fake sau care face DOAR dropshipping!

"Pe paginile noastre, folosim link-uri internet pentru a face trimiteri cătrebuie alte pagini de internet. Pentru toate aceste link-uri internet, este valabil faptul că: Declarăm în mod expres că nu avem nicio influență asupra stilului și conținutului paginilor legate. Astfel, ne distanțăm în mod expres față de întreg conținutul de pe toate paginile legate aparținând unor terțe părți și nu ne însușim aceste conținuturi ca fiind ale noastre. Această declarație se va aplica tuturor link-urilor internet afișate și pentru tot conținutul paginilor cătrebuie care se fac legăturile."

E-mail:order. xbuzz@gmail.com
adresa lor de email este non-profesionala, ca foloseste gmail, pe care-l folosesc si copii si batranii, deci NUeEste un site oficial, folosind imaginile si produsele de pe alte site-uri copiate!

https://www.bealife.ro/pages/termeni-s%CC%A6i-condit%CC%A6ii-generale-1