| ShisuiEtern a întrebat:

Pe data de 22 Februarie am facut o coamnda pe AliExpres, am comandat o husa de telefon. am urmarit comanda si scrie ca a ajuns la destinatie ciudat este ca eu nu am primit nimic.
Stiti cumva cum ajung in posesia comenzii? sau daca trebuie sa primesc vreun mesaj/email sau macar firma curierului. produsul vine tocmai din china

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trebuia sa primesti un SMS de la firma de curierat. Contacteaza-i pe cei de la AliExpress.